Сучасні світові тенденції вимагають від розробників професійного підходу і креативного погляду при виконанні будь-яких процесів, пов'язаних з версткою сайтів.

Такого виду роботи можуть бути виконані з використанням різних інструментів верстки. Ми використовуємо такі популярні технології як "bootstrap", "sass", "less". Ці інструменти дозволяють реалізувати як прості односторінкові сайти, так і найскладніші, комплексні інтернет-магазини.

Залежно від Ваших вимог - ми можемо розробити верстку проекту з різними принципами її відображення.

Верстка буває: статична, гумова, адаптивна і респонсівная (чуйна). Крім того, ми гарантуємо те, що будь-яка із зазначених буде валидной і кросбраузерності.

         Окремо хочемо виділити можливість верстки мобільної версії сайту. Ми готові її якісно реалізувати з урахуванням всіх побажань нашого клієнта!

         Якщо Ви замовте послугу по верстці сайту - можете бути впевнені в її валідності, кросбраузерності і "mobile friendly" при видачі пошукових систем.

Звоните нам (044) 528 68 08 или нажмите кнопку “Узнать стоимость”, и мы перезвоним Вам, чтобы подробнее рассказать об условиях и стоимости услуг.
Узнать стоимость