• Створення описів, фото, відео
  • Наповнення контентом
  • SEO-копірайтинг
  • Тексти, що продають
  • Переклади
  • Рерайтінг

Будь-який сучасний сайт створений з урахуванням найновіших тенденцій в дизайні, але мало хто приділяє достатню увагу наповненню його контентом (інформацією).


Якісно пророблений контент на сайті і наявність продають статей, дозволяють істотно збільшити рівень конверсії інтернет-проекту. Залученість користувачів на сайті прямо впливає на його популярність, а значить і майбутню відвідуваність сайту.


Багато магазинів, сподіваючись отримати більшу кількість клієнтів, масово наповнюють свій портал текстами, не приділяючи уваги їх якості. Найчастіше зустрічаються описи товарів, отримані за допомогою рерайтинга або неякісного перекладу зарубіжних ресурсів. Інші особливу увагу приділяють SEO-копірайтингу, повністю забувши про те принципі, що сайт вони робили для людей, а не для пошукових систем.


Підводячи підсумок, хочемо сказати, що при створенні описів, фото, і відео до Ваших товарів, в першу чергу дбали про своїх клієнтів, і тільки потім думайте про оптімізаціяю для пошукових роботів. А не навпаки. Автори і SEO-майстри нашої компанії із задоволенням допоможуть Вам в створенні контенту, що продає. Зателефонуйте нам або напишіть на пошту.

Телефонуйте нам (044) 528 68 08 або натисніть кнопку "Дізнатися вартість", і ми передзвонимо Вам, щоб докладніше розповісти про умови та вартість послуг.

Дізнатися вартість

Безкоштовна
консультація:

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
Зателефонуйте мені Або задайте нам свої питання у повідомленні Повідомлення
SOFT.ua Логотип компанії
бул. Миколи Міхновського, 17А 01042 Київ, Україна
+380965281088 +380950225384 +16469806259 +16478466658 infos@soft.ua