• Розробка інтернет магазину
 • Інтернет магазин
 • Лендінг-сторінка
 • Лендінг-сайт
 • Корпоративний сайт
 • Корпоративний портал
 • Промо-сайт
 • Сайт візитка
 • Сайт-портал
 • Сайт-портфоліо
 • Соціальна мережа
 • Мобільний сайт

Ми точно знаємо, що Вам потрібен сайт під ключ. Давайте визначимося, яким він повинен бути.

 1. У Вас є офлайн бізнес, але немає онлайн бізнесу або Ви хочете поліпшити Ваш теперішній сайт? Компанія Soft.ua спеціалізується в сфері створення сайтів, що продають. Ви можете замовити інтернет-магазин, В2В портал, як основу Вашого онлайн бізнесу, і тим самим посилити Ваші позиції та отримати конкурентні переваги в сучасному світі e-commerce.

 

Ми створюємо інтернет-магазини на власному движку, використовуючи власну ERP систему. Тому можемо підлаштовувати систему під кожного клієнта індивідуально, з огляду на його потреби. Завдяки інструментам автоматизації в нашій системі, співробітники Вашої компанії зможуть звільнитися від рутинної праці та направити свою енергію на інші завдання.

 

 1. Для отримання максимальної конверсії від інтернет-магазину ми рекомендуємо створювати Лендінг-сторінки. Лендінг-сторінка може створюватися як для окремих товарів і послуг, так і для категорій товарів і послуг. Ми можемо розробити концепцію Лендінг-сайту, який буде гармонійно поєднувати різні Лендінг-сторінки.

 

 1. Для просування Вашого бренду і поліпшення іміджу Вашої компанії ідеально підійде промо-сайт, корпоративний сайт або корпоративний портал.

 

 1. Ви творча людина? Ваша дитина талановита? Ви хочете поділитися з усім світом своїм натхненням? Тоді швидше замовляйте сайт-портфоліо або сайт-візитку. Не питайте у нас, чим вони відрізняються. Замовте обидва і побачите різницю.

 

 1. Вам складно організувати бізнес-процеси? Комунікація в компанії - неефективна? Замовте в компанії Soft.ua корпоративний портал або соціальну мережу. Ми використовуємо хмарні технології, які дозволять мати віддалених співробітників в будь-якому місті будь-якої країни.

 

 1. Мобільна версія сайту - це те, що ми рекомендуємо Всім нашим клієнтам незалежно від того, який вид сайту вони вибрали. Крім того, що мобільна версія покращує Ваші позиції в пошуковій видачі Google, вона підвищує рівень довіри до Вашого ресурсу. Мобільна версія враховує особливості браузерів мобільних пристроїв, таких як смартфони, айфони та планшети, а також підлаштовується під дозвіл пристроїв.

 

Замовте у нас сайт під ключ і отримаєте готовий інтернет-продукт. Ми виконаємо весь комплекс робіт пов'язаних з розробкою та обслуговуванням Вашого сайту.

Телефонуйте нам (044) 528 68 08 або натисніть кнопку "Дізнатися вартість", і ми передзвонимо Вам, щоб докладніше розповісти про умови та вартість послуг.

Дізнатися вартість

Безкоштовна
консультація:

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
Зателефонуйте мені Або задайте нам свої питання у повідомленні Повідомлення
SOFT.ua Логотип компанії
бул. Миколи Міхновського, 17А 01042 Київ, Україна
+380965281088 +380950225384 +16469806259 +16478466658 infos@soft.ua