• Система автоматизації
  • Обробка прайс-листів постачальників
  • Аналіз цін конкурентів
  • Гнучка настройка ціноутворення
  • Автоматизація вивантаження даних

Управління цінами на сайті є одним з найважливіших елементів при веденні online-бізнесу. В системі SoftERP ми реалізували ефективну систему автоматизації процесів ціноутворення.

Опція Обробки прайсів дозволить Вам щодня обробляти прайси постачальників в автоматичному режимі. Все що потрібно зробити - це завантажити прайс в систему і запустити процес його обробки.

         За допомогою модуля гнучких налаштувань управління цін Ви зможете легко контролювати ситуацію з актуальністю цін і наявності товарів або послуг. У Вас на сайті завжди буде найсвіжіші дані!

         Важливим аспектом в роботі всього цього комплексу механізмів, - є автоматизований процес вивантаження даних в рекламні майданчики. За допомогою даного інструменту Ви зможете створити і розмістити інформацію про Ваші товари або послуги в будь-якому прайс-зібранні.

         Весь представлений комплекс послуг відноситься до спільного знаменника, який об'єднує їх все, це - «Обробка прайсів і ціноутворення».

         При використанні даного інструменту - Ви будете повністю контролювати всі процеси Вашого online-бізнесу.

Телефонуйте нам (044) 528 68 08 або натисніть кнопку "Дізнатися вартість", і ми передзвонимо Вам, щоб докладніше розповісти про умови та вартість послуг.

Дізнатися вартість

Безкоштовна
консультація:

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
Зателефонуйте мені Або задайте нам свої питання у повідомленні Повідомлення
SOFT.ua Логотип компанії
бул. Миколи Міхновського, 17А 01042 Київ, Україна
+380965281088 +380950225384 +16469806259 +16478466658 infos@soft.ua