Абсолютно будь-який проект у всесвітній павутині має потребу в рекламі, завдяки якій у проекту з'являться зацікавлені відвідувачі.


Перед проведенням будь-якої великої рекламної компанії принципово важливо скласти повний план всіх заходів, розробити стратегію інтернет-маркетингу (інтернет-PR, іншими словами - стратегію збільшення продажів).


Першим пунктом найчастіше йде дослідження ринку, в якому маркетолог вивчає найближчих конкурентів і шукає середу потенційних відвідувачів. Залежно від результатів, потрібно визначитися з майбутніми каталогами (важливо реєструватися тільки в «білих» каталогах) і прайс-агрегаторами (вивантаження в торгові майданчики вкрай корисна всім інтернет-магазинам). У той час як реклама в соціальних мережах (SMM) корисна всім інтернет-проектам, незалежно від роду діяльності. Крім того, Важливо провести всі дії по SEO-оптимізації Вашого ресурсу, щоб поліпшити ставлення до сайту з боку пошукових систем.


Якщо Ваша компанія маловідома - то варто задуматися над проведенням додаткових рекламних кампаній, націлених на Ваш брендинг в інтернеті, щоб підняти Вашу репутацію в очах потенційних клієнтів.


Після цих кроків можна приступати до більш цілеспрямованим діям, запустити контекстну рекламу в Гуглі і Яндексі, а також банерну рекламу. Паралельно запустіть E-mail маркетинг (Direct mail), використовуючи технології вірусного маркетингу.


На всіх етапах дуже важливий професійних підхід, потрібно приділяти уваги навіть невеликим дрібницям. У нашій компанії працюють тільки такі фахівці, вони мають багаторічний досвід і великий перелік успішних проектів. Ми з великим задоволенням допоможемо Вам у рекламі інтернет проекту, зателефонуйте нам!

Телефонуйте нам (044) 528 68 08 або натисніть кнопку "Дізнатися вартість", і ми передзвонимо Вам, щоб докладніше розповісти про умови та вартість послуг.

Дізнатися вартість

Безкоштовна
консультація:

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами