Складський облік

Складський облік за допомогою системи iShopERP можна назвати оптимальним варіантом організації складського господарства. Впровадження даної системи направлено на забезпечення повного контролю запасів підприємства і проведення обліку в різних одиницях виміру.

Система iShopERP дає можливість проводити оперативний роздільний облік найменувань товарів на складах підприємства, що мають істотну різницю в функціональності. Враховується надходить продукція, передана на продаж, зарезервована на певний термін і будь-яка інша, також враховується при наявності і поворотна тара. Організувати складський облік можна за різними параметрами. Так, в можливості системи входить класифікація продукції за довільним характеристикам, відповідно, можна вести партійний облік, за кольором, розміром і іншим відмінних рис.

Система iShopERP функціонує на основі загальної бази даних, і тому є велика зручність для керівників та інших компетентних осіб, що мають можливість отримувати інформацію про стан справ на складі в режимі реального часу і в будь-якому аналітичному розрізі з урахуванням індивідуальних характеристик окремих товарів.