Управління цінами на сайті є одним з найважливіших елементів при веденні online-бізнесу. В системі iShopERP ми реалізували ефективну систему автоматизації процесів ціноутворення.

Опція Обробки прайсів дозволить Вам щодня обробляти прайси постачальників в автоматичному режимі. Все що потрібно зробити - це завантажити прайс в систему і запустити процес його обробки.

         За допомогою модуля гнучких налаштувань управління цін Ви зможете легко контролювати ситуацію з актуальністю цін і наявності товарів або послуг. У Вас на сайті завжди буде найсвіжіші дані!

         Важливим аспектом в роботі всього цього комплексу механізмів, - є автоматизований процес вивантаження даних в рекламні майданчики. За допомогою даного інструменту Ви зможете створити і розмістити інформацію про Ваші товари або послуги в будь-якому прайс-зібранні.

         Весь представлений комплекс послуг відноситься до спільного знаменника, який об'єднує їх все, це - «Обробка прайсів і ціноутворення».

         При використанні даного інструменту - Ви будете повністю контролювати всі процеси Вашого online-бізнесу.

Звоните нам (044) 528 68 08 или нажмите кнопку “Узнать стоимость”, и мы перезвоним Вам, чтобы подробнее рассказать об условиях и стоимости услуг.
Узнать стоимость