Створення сторінок html сайту по макету

Верстка сайту є процесом форматування сторінок ресурсу з використанням готового макету за допомогою html коду. При здійсненні форматування необхідно враховувати наявність різниці в дозволі моніторів у користувачів. Для вирішення завдання оптимального відображення сторінки на комп'ютері використовується два варіанти: сторінка з фіксованими параметрами і форматування сторінки, що має можливість розтягуватися в залежності від дозволу монітора. Недоліком першого методу є малоефективне використання площі сторінки, тому при створенні сайтів переважно застосовують другий метод форматування.

Також верстка сторінок повинна виконуватися з урахуванням кросбраузерності, тобто при форматуванні в обов'язковому порядку звертається увага на можливість відображення сторінки по-різному в різних браузерах.

Професійна верстка передбачає використання чистого коду з поділом на логічні блоки. Це сприяє спрощенню індексації та зменшення кількості часу, необхідного на завантаження сторінки.

Якщо у вас виникли проблеми в такій області як верстка, ви завжди можете скористатися послугами співробітників компанії SoftERP.

Безкоштовна
консультація:

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами